KONST / Litografier / Färglitografi 5542460
nr 554 2460
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi , signerad, Sven X:et Erixson, blommor, provtryck, 48x29
Utrop:
300 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 24 november 2008
kl 17:47:41
500 kr
900 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson